Zaplatanie warkoczyków

Sprawdzona oferta z Radomska dotycząca usługi zaplatania warkoczyków. Warkoczyki to fryzura całoroczna. Czas zaplatania warkoczyków na całej głowie to około 8 do 9 godzin. Cała głowa to około 160 do 200 sztuk zaplecionych warkoczyków. Liczba warkoczyków głownie zależna jest od gęstości włosów naturalnych oraz grubości zaplatanych warkoczyków. Warkoczyki można zapleść już na włosach o długości około 6 cm. Wykonanie warkoczyków w przypadku tak krótkich włosów polega na doplataniu - specjalnym splataniu włosów naturalnych z syntetycznymi. Włosy syntetyczne pozwalają zarówno przedłużyć jak i zagęścić włosy.

Warkoczyki to fryzura na około 3 miesiące, potem rozplata się i włosy naturalne są takie jak przed zaplataniem. Plusem jest to, że nie używa się w tym czasie suszarki i prostownicy przez co włosy mogą trochę odpocząć od tego typu urazów. Po ok. 2 - 3 miesiącach można przeplatać przód i boki i dalej cieszyć się piękną fryzurą. Warkoczyki zdejmujemy, rozplatamy a nie obcinamy dzięki temu włosy po zdjęciu są dłuższe niż przed założeniem. Pomyśl o nowej, fantastycznej fryzurze. Zaskocz wszystkich nowym wizerunkiem.

Warkoczyki syntetyczne do pasa

Warkoczyki syntetyczne - włosy 100% kanekalon, czas noszenia ok 3 miesięce, wiele kolorów do wyboru, nie niszczą włosów, głowę wystarczy myć raz w tygodniu normalnym szamponem.

Żeby wykonać warkoczyki syntetyczne lub dredloki wystarczy mieć 5-6 cm własnych włosów. Fryzura utrzymuje się na głowie około 3 miesiące.

Zaplatanie warkoczyków - cennik:

Cena zaplatania warkoczyków waha się od 150 zł do 400 zł za całą głowę.
Cena w dużej mierze zależy od gęstości oraz od długości włosów. Dla przykładu orientacyjne ceny wg długości włosów:

  • Cena zaplecenia warkoczyków do pasa to 400 zł (zaplatanie warkoczyków na całej głowie)
  • Cena zaplecenia warkoczyków do łopatek to 300 zł (zaplatanie warkoczyków na całej głowie)

Dready / dredloki do łopatek

Dredloki - bawełniane dready. Nadają się do farbowania.

Proszę dzwonić w celu uzgodnienia terminu.